Nauvo

Hongikko 2
21660 NAUVO

Pääkonttori
Nauvon toimipiste

Käyntiosoite:
Hongikko 2
21660 NAUVO

Postiosoite:
PL 6
21661 NAUVO
Puhelin: (02) 2116 300

Aukioloajat: 8 – 16

Henkilökunta

Merja Kaarto
merja.kaarto@memera.fi
(02) 2116 300

Sanna Nymalm
Isännöitsijä ja kirjanpitäjä
sanna.nymalm@memera.fi
040 4501 064

Toni Kaarto
Isännöitsijä ja vuokra-asiat
toni.kaarto@memera.fi
044 264 3883

Carola Karlsson
Kirjanpitäjä
carola.karlsson@memera.fi
040 4501 052

Marina Fagerlund
Kirjanpitäjä
marina.fagerlund@memera.fi
040 4501 083

Meri Kaarto
Kirjanpitäjä
meri.kaarto@memera.fi
040 4501 084

May-Louise Ek
Kirjanpitäjä
may-louise.ek@memera.fi
040 4501 081

Katri Partanen
Kirjanpitäjä
katri.partanen@memera.fi
040 4501 066

Parainen

Rantatie 32
21600 Parainen

Pääkonttori
Paraisten toimipiste

Käyntiosoite:
Rantatie 32
21600 PARAINEN

Aukioloajat:
maanantai-keskiviikko 8 – 16
torstai 8 – 17
perjantai 8 – 15

Henkilökunta

Christel Sonntag
Isännöitsijä
christel .sonntag@memera.fi
040 458 9890

Anna Holmberg
Tekninen isännöitsijä
anna.holmberg@memera.fi
040 901 3261

Marika Ginman
Isännöinnin kirjanpitäjä
marika.ginman@memera.fi
040 450 6314

Susanne Lindblom
Isännöitsijä
susanne.lindblom@memera.fi
040 8244 192

Ellen Tuomisto
Isännöinnin kirjanpitäjä
ellen.tuomisto@memera.fi
040 457 1916

Agneta Timgren
Kirjanpitäjä
agneta.timgren@memera.fi
040 450 1043

Matilda Karlsson
Kirjanpitäjä
matilda.karlsson@memera.fi
040 127 4067

Raili Venetvaara
Kirjanpitäjä
raili.venetvaara@memera.fi
040 450 1045

Therese Nordlund
Kirjanpitäjä
therese.nordlund@memera.fi
040 652 0920

Monica Johansson
Kirjanpitäjä
monica.johansson@memera.fi
040 905 3712

Korppoo

Mäntymäentie 24 A
21710 KORPPOO

Pääkonttori
Korppoon toimipiste

Käyntiosoite:
Mäntymäentie 24 A
21710 KORPPOO

Puhelin:
(02) 463 1125

Aukioloajat: 8 – 16

Henkilökunta

Camilla Johansson
Kirjanpitäjä
camilla.johansson@memera.fi
044 9720 338

Roy Färm
Isännöitsijä ja kirjanpitäjä
roy.farm@memera.fi
0400 7805 80

Tom Rajakangas
Isännöitsijä ja kirjanpitäjä
tom.rajakangas@memera.fi
045 3141 702

Houtskari

Näsbyntie 212
21760 HOUTSKARI

Houtskarin toimipiste

Näsbyntie 212
21760 HOUTSKARI

Henkilökunta

Tina Axén
Kirjanpitäjä

tina.axen@memera.fi
044 9703 872

Lähetä meille viesti





    "Kukaan ei tiedä kaikkea,
    mutta me otamme asioista selvää!