Nagu

Talldungen 2
21660 Nagu

Huvudkontoret
Nagukontoret

Besöksadress:
Talldungen 2
21660 Nagu

Postadress:
PB 6
21661 Nagu
Telefon: (02) 211 6300

Öppethållningstider:
8-16

Personal

Merja Kaarto
merja.kaarto@memera.fi
(02) 2116 300

Sanna Nymalm
Disponent och bokförare
sanna.nymalm@memera.fi
040 4501 064

Toni Kaarto
Disponent och hyresärenden
toni.kaarto@memera.fi
044 264 3883

Carola Karlsson
Bokförare
carola.karlsson@memera.fi
040 4501 052

Marina Fagerlund
Bokförare
marina.fagerlund@memera.fi
040 4501 083

Meri Kaarto
Bokförare
meri.kaarto@memera.fi
040 4501 084

May-Louise Ek
Bokförare
may-louise.ek@memera.fi
040 4501 081

Katri Partanen
Bokförare
katri.partanen@memera.fi
040 4501 066

Pargas

Strandvägen 32
21600 Pargas

Pargaskontoret

Strandvägen 32
21600 Pargas

Öppethållningstider:
måndag-onsdag 8 – 16
torsdag 8 – 17
fredag 8 – 15

Personal

Christel Sonntag
Disponent
christel .sonntag@memera.fi
040 458 9890

Anna Holmberg
Teknisk disponent
anna.holmberg@memera.fi
040 901 3261

Marika Ginman
Disponentsidans bokförare
marika.ginman@memera.fi
040 450 6314

Susanne Lindblom
Bokförare
susanne.lindblom@memera.fi
040 8244 192

Ellen Tuomisto
Disponentsidans bokförare
ellen.tuomisto@memera.fi
040 457 1916

Agneta Timgren
Bokförare
agneta.timgren@memera.fi
040 450 1043

Matilda Karlsson
Bokförare
matilda.karlsson@memera.fi
040 127 4067

Raili Venetvaara
Bokförare
raili.venetvaara@memera.fi
040 450 1045

Therese Nordlund
Bokförare
therese.nordlund@memera.fi
040 652 0920

Monica Johansson
Bokförare
monica.johansson@memera.fi
040 905 3712

Korpo

Tallbackavägen 24 A
21710 Korpo

Korpokontoret

Tallbackavägen 24 A
21710 KORPO

Telefon:
(02) 463 1125

Öppethållningstider: 8-16

Personal

Camilla Johansson
Bokförare
camilla.johansson@memera.fi
044 9720 338

Roy Färm
Disponent och bokförare
roy.farm@memera.fi
0400 7805 80

Tom Rajakangas
Disponent och bokförare
tom.rajakangas@memera.fi
045 3141 702

Houtskär

Näsbyvägen 212
21710 Houtskär

Näsbyvägen 212
21760 HOUTSKÄR

Personal

Tina Axén
Bokförare

tina.axen@memera.fi
044 9703 872

Skicka oss ett meddelande





    "Ingen vet allt,
    men vi reder ut det ni behöver veta!